مسکن نیروهای مسلح تعیین تکلیف شد - sangston.ir - سنگ استن | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

مسکن نیروهای مسلح تعیین تکلیف شد - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن)

مسکن نیروهای مسلح تعیین تکلیف شد - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن).


مسکن نیروهای مسلح تعیین تکلیف شد - sangston.ir - سنگ استن ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،کد تخفیف

ویدئو آموزشی درباره: مسکن نیروهای مسلح تعیین تکلیف شد - sangston.ir - سنگ استن

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( مسکن نیروهای مسلح تعیین تکلیف شد - sangston.ir - سنگ استن )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; مسکن نیروهای مسلح تعیین تکلیف شد - sangston.ir - سنگ استن مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; مسکن نیروهای مسلح تعیین تکلیف شد - sangston.ir - سنگ استن

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

مصوبات پانزدهمین جلسه شورای عالی مسکن طی نامه شماره (۲۲۸۳۹) در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه توسط رییس جمهور و رییس شورای عالی مسکن ابلاغ شد.

مهر نوشت : در راستای اجرای

قانون جهش تولید مسکن مصوبات پانزدهمین جلسه شورای عالی مسکن مورخ ۱۴۰۲٫۱۲٫۲۶ برای اقدام لازم برابر با مفاد آن ابلاغ می‌شود مقتضی است مصوبات به ادارات و سامان‌های تابعه ابلاغ شود تا هر یک از دستگاه‌های ذی‌ربط نسبت به انجام تکالیف مشخص شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام کنند.

در جهت اجرای مصوبات شورای عالی مسکن و به استناد ماده (۱۷) قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن استانداران مکلف‌اند هر پانزده روز نسبت به برگزاری جلسات شورای مسکن استان اقدام و گزارش آن را به دبیرخانه شورای عالی مسکن وزارت راه و شهرسازی و ستاد راهبری تحول دولت ارسال کنند.

براساس این ابلاغیه، جلسه پانزدهم شورای عالی مسکن با استناد به ماده (۲) قانون جهش تولید مسکن مصوب ۱۴۰۰٫۰۵٫۱۷ مجلس شورای اسلامی در مورخ ۱۴۰۲٫۱۲٫۲۶ تشکیل شد و موارد زیر به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی در ۷ بند و بدون تبصره به تصویب رسید.

۱) به منظور تأمین اراضی مورد نیاز ۲۷۰ هزار واحد مسکونی و خانه سازمانی پروژه‌های نیروهای مسلح برای کارکنان بازنشستگان نیروهای مسلح و رزمندگان معسر از اراضی تحت تملک نیروهای مسلح استفاده شود. در مناطقی که نیروهای مسلح امکان تأمین زمین از اراضی تحت تملک خود را ندارند، وزارت راه و شهرسازی برای تأمین اراضی مورد نیاز پروژه‌های مسکن نیروهای مسلح اقدام نماید.

وزارت راه و شهرسازی حسب مصوبه جلسه مورخ ۱۴۰۲٫۰۹٫۰۸ شورای پول و اعتبار نسبت به تسهیل تسهیلات مسکن به پروژه‌های مسکن نیروهای مسلح اقدام نماید. در صورت کسری سهمیه تسهیلات با سود. هجده درصد (۱۸) وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی مطابق با تبصره (۲) ماده (۴) قانون جهش تولید مسکن از طریق شورای پول و اعتبار اقدام به افزایش سهمیه تسهیلات با پرداخت ما به التفات سود تعیینی محل صندوق ملی مسکن برای پروژه‌های مسکن نیروهای مسلح نمایند.

وزارت نیرو نسبت به تأمین آب و برق و دفع فاضلاب پروژه‌های حمایتی (۹۹) ساله) مسکن نیروهای مسلح با اولویت پروژه‌های افتتاحی به صورت یک سوم از محل صندوق ملی مسکن یک سوم از منابع داخلی وزارت نیرو و یک سوم از منابع داخلی نیروهای مسلح با رعایت قوانین و مقررات مربوطه اقدام کند.

(۴) با عنایت به ابلاغیه وزارت کشور به شماره ۲۰۴۹۰۳ مورخ ۱۴۰۲٫۱۰٫۰۲ وزارت کشور از طریق شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا نسبت به تسریع در صدور پروانه‌های ساختمانی و ارائه تخفیف‌های مربوطه برای پروژه‌های حمایتی (۹۹ ساله) مسکن نیروهای مسلح با رعایت قوانین و مقررات مربوطه اقدام نماید.

(۵) استفاده از فناوری‌های نوین و صنعتی سازی با هدف کاهش زمان و هزینه واحدهای مسکن تولیدی در اولویت قرار گیرد.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد مسکن نیروهای مسلح تعیین تکلیف شد - sangston.ir - سنگ استن با کد تخفبف (hash-66940c3ae3b2a) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " مسکن نیروهای مسلح تعیین تکلیف شد - sangston.ir - سنگ استن " .