۱۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح مسکن ملی - sangston.ir - سنگ استن | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

۱۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح مسکن ملی - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن)

۱۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح مسکن ملی - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن).


۱۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح مسکن ملی - sangston.ir - سنگ استن ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،کد تخفیف

ویدئو آموزشی درباره: ۱۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح مسکن ملی - sangston.ir - سنگ استن

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( ۱۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح مسکن ملی - sangston.ir - سنگ استن )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; ۱۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح مسکن ملی - sangston.ir - سنگ استن مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; ۱۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح مسکن ملی - sangston.ir - سنگ استن

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

تا کنون بیش از ۱۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح نهضت ملی مسکن شناسایی شده که به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی بخشی از این طرح‌ها به

مرحله عقد قرارداد رسیده است.

به گزارش ایسنا، دولت سیزدهم به ریاست شهید آیت‌الله رئیسی از زمان روی کار آمدن طرح ساخت چهار میلیون واحد مسکونی طی چهار سال را در دستور کار قرار داد که تا کنون ساخت بیش از دو میلیون و ۵۶۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن آغاز شده است.

عمده سرمایه‌های شناسایی شده در پروژه‌های سرمایه‌گذاری مسکن از طریق بخش خصوصی از جمله انبوه‌سازان، شرکت‌های خصوصی و بانک‌ها انجام خواهد شد. در حال حاضر ۱۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این بخش شناسایی شده و به گفته مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، بخشی از سرمایه‌گذاری‌های شناسایی شده منجر به عقد قرارداد شده است.

ارسلان مالکی به تازگی گفته، اینکه مدل‌های مفهومی سرمایه‌گذاری در پروژه های سرمایه‌گذاری مسکن تعیین شده و به زودی رویدادی برای معرفی این فرصت برگزار خواهد شد. بخشی از این پروژه‌ها در فراخوان‌هایی منجر به عقد قرارداد شده و کار نیز آغاز شده است.

ارسلان مالکی با بیان اینکه در همه شهرها و استان‌ها پروژه‌های مشارکتی در قالب سرمایه‌گذاری تعریف شده است، توضیح داد که با توجه به نامگذاری امسال تحت عنوان سال جهش تولید با مشارکت مردم به دنبال آن هستیم تا تعریف جدیدی از مشارکت دولت با مردم ارائه بدهیم و در پروژه‌های سرمایه گذاری مسکن در کنار بخش‌های خصوصی، شرکت‌ها، انبوه‌سازان و یا شرکت‌های زیرمجموعه بانک، مردم را نیز در این سرمایه‌گذاری‌ها سهیم کنیم.

دولت در یک زمان فشرده و کار شبانه روزی بحث تامین زمین نهضت ملی مسکن را پیش برده است. تا کنون از طریق اراضی مازاد سایر دستگاه ها، اراضی ملی واقع در حریم و سایر ظرفیتها بیش از ۴۵ هزار هکتار زمین برای طرح نهضت ملی مسکن در محدوده شهرهای فعلی تامین شده است.

شهرک سازی نیز در خارج از حریم شهرها در دستور کار قرار گرفت. تا کنون ۶۰ شهرک شناسایی و مطالعات مکان یابی آنها به پایان رسیده است. مصوبات کارگروههای استانی و تخصصی اخذ شد. پنج شهرک از این تعداد در تهران قرار دارد.

با توجه به اراضی که برای ساخت مسکن اختصاص یافته، دولت سیزدهم بزرگترین مولدسازی بعد از انقلاب را در این بخش رقم زد.

موضوع بعدی تنوع روش های ساخت است که با مشارکت مردم کارها پیش می‌رود. در بسیاری از مناطق مردم مسکن خود را ساخته‌اند. واگذاری فردی، گروهی، ارایه برنامه‌های ساخت و صدور مجوزهای لازم از برنامه های انجام شده است.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد ۱۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در طرح مسکن ملی - sangston.ir - سنگ استن با کد تخفبف (hash-6697bb473b67c) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .