٢٠٠ دستگاه تاکسی برقی به دارندگان تاکسی‌های فرسوده تحویل شد - sangston.ir - سنگ استن | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

٢٠٠ دستگاه تاکسی برقی به دارندگان تاکسی‌های فرسوده تحویل شد - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن)

٢٠٠ دستگاه تاکسی برقی به دارندگان تاکسی‌های فرسوده تحویل شد - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن).


٢٠٠ دستگاه تاکسی برقی به دارندگان تاکسی‌های فرسوده تحویل شد - sangston.ir - سنگ استن ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ارسال فوری

ویدئو آموزشی درباره: ٢٠٠ دستگاه تاکسی برقی به دارندگان تاکسی‌های فرسوده تحویل شد - sangston.ir - سنگ استن

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( ٢٠٠ دستگاه تاکسی برقی به دارندگان تاکسی‌های فرسوده تحویل شد - sangston.ir - سنگ استن )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; ٢٠٠ دستگاه تاکسی برقی به دارندگان تاکسی‌های فرسوده تحویل شد - sangston.ir - سنگ استن مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; ٢٠٠ دستگاه تاکسی برقی به دارندگان تاکسی‌های فرسوده تحویل شد - sangston.ir - سنگ استن

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

طبق تفاهم منعقد شده شهرداری‌ تهران با یک گروه خودروسازی، مقرر است که ٢٠٠٠ دستگاه خودروی برقی به ناوگان حمل‌ونقل عمومی تزریق شود که امروز (دوشنبه) ١٠٠٠ دستگاه تاکسی آن تحویل

شهرداری تهران شد؛ این درحالیست که در گام نخست، ٢٠٠ دستگاه تاکسی برقی به دارندگان تاکسی‌های فرسوده تحویل شد.

به گزارش ایسنا، گروه صنعتی خودروسازی کرمان‌موتور، ظهر امروز (دوشنبه ٢١ خرداد ماه) در محل این شرکت، ١٠٠٠ دستگاه تاکسی برقی را به شهرداری تهران تحویل داد؛ براین اساس از امروز که آیین ورود این ١٠٠٠ دستگاه تاکسی برقی با نشان فیروزه‌ای رنگ به ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر تهران انجام شد.

طبق توافق شهرداری‌ تهران و گروه صنعتی کرمان‌موتور عقد قرارداد برای تحویل ٢٠٠٠ دستگاه تاکسی برقی منعقد شده که امروز ١٠٠٠ دستگاه آن تحویل شهرداری شد تا نوید این باشد که در شهر تهران با هوای پاک، کاهش ترافیک و افزایش ایمنی و... را در سال‌های پیش‌رو داشته باشیم.

٢٧ هزار تاکسی برقی تا پایان سال به ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر و خدمت‌رسانی به مردم تزریق خواهد شد.

همچنین در این مراسم در گام نخست، ٢٠٠ تاکسی برقی به دارندگان تاکسی‌های فرسوده تحویل شد.

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان سال، ۵۵ هزار تاکسی و ۱۰ هزار ون برقی وارد ناوگان حمل‌ونقل خواهد شد که بخشی از این تاکسی‌ها ذیل تفاهم‌نامه با شرکت‌های خودروساز بوده که پس از دریافت استانداردها و پلاک گذاری خودروها، وارد مدار خواهد شد. برای استفاده از این خودروها، شهرداری تهران ۳۰۰ میلیون تومان وام با بازپرداخت هشت درصد با همکاری صندوق کارآفرینی امید و خودروساز، پرداخت خواهد کرد.

با همت دولت سیزدهم و وزارت صنعت، معدن و تجارت، خودروسازها متعهد به تامین و ورود تاکسی‌های برقی شده که در قالب آن همانطور که اشاره شد، کرمان‌موتور متعهد به ورود ۲۰۰۰ دستگاه تاکسی برقی شد که ١٠٠٠ دستگاه آن امروز تحویل شد.

همچنین قرارداد خرید و ورود ۲۵ هزار دستگاه تاکسی برقی با چین نیز بسته شده است؛ ضمن اینکه همزمان در حوزه مطالعات احداث جایگاه شارژ هم اقداماتی انجام گرفته و تاکنون ۷۴ جایگاه شارژ احداث شده این درحالیست که خودروها قابلیت شارژ خانگی نیز دارند. در گام نخست، مقرر شده است که این تاکسی‌های برقی در مسیر محدوده‌های خاص تردد داشته باشند.

طبق آمار با ۱۱ خودروساز برای واردات ۲۷ هزار تاکسی برقی تا پایان سال قرارداد منعقد شده است.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد ٢٠٠ دستگاه تاکسی برقی به دارندگان تاکسی‌های فرسوده تحویل شد - sangston.ir - سنگ استن با کد تخفبف (hash-6697c3979d049) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .