جنجال بزرگ شماره حساب سعید جلیلی /این حساب بانکی مسدود می شود؟ /اگر این اکانت توئیتر متعلق به جلیلی نیست چطور به گردش حساب او دسترسی دارد؟ - sangston.ir - سنگ استن | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

جنجال بزرگ شماره حساب سعید جلیلی /این حساب بانکی مسدود می شود؟ /اگر این اکانت توئیتر متعلق به جلیلی نیست چطور به گردش حساب او دسترسی دارد؟ - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن)

جنجال بزرگ شماره حساب سعید جلیلی /این حساب بانکی مسدود می شود؟ /اگر این اکانت توئیتر متعلق به جلیلی نیست چطور به گردش حساب او دسترسی دارد؟ - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن).


جنجال بزرگ شماره حساب سعید جلیلی /این حساب بانکی مسدود می شود؟ /اگر این اکانت توئیتر متعلق به جلیلی نیست چطور به گردش حساب او دسترسی دارد؟ - sangston.ir - سنگ استن ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،نمایندگی

ویدئو آموزشی درباره: جنجال بزرگ شماره حساب سعید جلیلی /این حساب بانکی مسدود می شود؟ /اگر این اکانت توئیتر متعلق به جلیلی نیست چطور به گردش حساب او دسترسی دارد؟ - sangston.ir - سنگ استن

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( جنجال بزرگ شماره حساب سعید جلیلی /این حساب بانکی مسدود می شود؟ /اگر این اکانت توئیتر متعلق به جلیلی نیست چطور به گردش حساب او دسترسی دارد؟ - sangston.ir - سنگ استن )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; جنجال بزرگ شماره حساب سعید جلیلی /این حساب بانکی مسدود می شود؟ /اگر این اکانت توئیتر متعلق به جلیلی نیست چطور به گردش حساب او دسترسی دارد؟ - sangston.ir - سنگ استن مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; جنجال بزرگ شماره حساب سعید جلیلی /این حساب بانکی مسدود می شود؟ /اگر این اکانت توئیتر متعلق به جلیلی نیست چطور به گردش حساب او دسترسی دارد؟ - sangston.ir - سنگ استن

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از اعلام نتایج نامزدهای تائید صلاحیت شده، ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در اطلاعیه‌ای از هواداران خود خواست کمک‌های مالی را به شماره حساب اعلام شده واریز

کنند.

بررسی‌های خبرنگار تابناک نشان می‌دهد شماره‌حساب اعلامی از سوی ستاد انتخاباتی سعید جلیلی، حساب مشترک بانک توسعه تعاون به نام‌های حسین کمیلی و عباس رنجبر کیوج است.

جنجال بزرگ شماره حساب سعید جلیلی /این حساب بانکی مسدود می شود؟ /اگر این اکانت توئیتر متعلق به جلیلی نیست چطور به گردش حساب او دسترسی دارد؟

نکته قابل‌توجه اما این است که باتوجه‌ به واریزی‌های متعدد و خرد از سوی هواداران این نامزد انتخاباتی چطور این حساب به‌خاطر قوانین بانکی مسدود نشده است؟ این در حالی است که مطابق با اعلام گزارش کمک‌های جمع‌آوری‌شده در یک روز بیش از ۲۳۰۰ واریزی داشته است.

جنجال بزرگ شماره حساب سعید جلیلی /این حساب بانکی مسدود می شود؟ /اگر این اکانت توئیتر متعلق به جلیلی نیست چطور به گردش حساب او دسترسی دارد؟

بر اساس دستور رئیس مرکز اطلاعات مالی کشور، حداکثر مبلغ کارت به کارت در یک ماه یک میلیارد تومان و حداکثر تعداد واریزی نیز به ۲۰۰ تراکنش محدود شده است.

جنجال بزرگ شماره حساب سعید جلیلی /این حساب بانکی مسدود می شود؟ /اگر این اکانت توئیتر متعلق به جلیلی نیست چطور به گردش حساب او دسترسی دارد؟

همچنین محدودیت ارائه خدمات کارت به کارت در اجرای تبصره ۳ ماده ۸ آئین‌نامه اجرایی ماده (۱۴) الحاقی قانون مبارزه با پولشویی به رئیس‌کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شده است.

حاشیه دیگر این شماره حساب اعلامی انتشار برخی از گردش حساب این شماره توسط اکانت منتسب به سعید جلیلی در شبکه توئیتر (ایکس] است. این درحالی است که دفتر سعید جلیلی تاکنون چند بار اعلام کرده است که صفحات به نام جلیلی در شبکه‌های اجتماعی خارجی مربوط به شخص جلیلی نیست و صفحات رسمی جلیلی فقط سایت وی و کانال‌های دارای تیک آبی در پیام‌رسان‌های داخلی است و سایر صفحات به اسم وی، فقط صفحات هواداری است.

با این حال مشخص نیست اگر صفحه‌ای که گردش حساب کمک‌های مردمی را منتشر کرده متعلق به سعید جلیلی نیست پس چگونه به ریز گردش حساب وی دسترسی داشته و در قالب گزارش شفافیت تصویری از آن به همراه جمع مبالغ واریزی که در بیست و چهار ساعت بیش از یک میلیارد تومان بوده است را منتشر کرده است.

۲۷۲۷

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد جنجال بزرگ شماره حساب سعید جلیلی /این حساب بانکی مسدود می شود؟ /اگر این اکانت توئیتر متعلق به جلیلی نیست چطور به گردش حساب او دسترسی دارد؟ - sangston.ir - سنگ استن با کد تخفبف (hash-6697cf6011734) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .