اولیانوف: تهران به صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام پاسخ خواهد داد - sangston.ir - سنگ استن | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

اولیانوف: تهران به صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام پاسخ خواهد داد - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن)

اولیانوف: تهران به صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام پاسخ خواهد داد - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن).


اولیانوف: تهران به صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام پاسخ خواهد داد - sangston.ir - سنگ استن ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ضمانت کتبی

ویدئو آموزشی درباره: اولیانوف: تهران به صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام پاسخ خواهد داد - sangston.ir - سنگ استن

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( اولیانوف: تهران به صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام پاسخ خواهد داد - sangston.ir - سنگ استن )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; اولیانوف: تهران به صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام پاسخ خواهد داد - sangston.ir - سنگ استن مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; اولیانوف: تهران به صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام پاسخ خواهد داد - sangston.ir - سنگ استن

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرآنلاین از ایسنا، اولیانوف در گفت‌وگویی با روسیه ۲۴ در پاسخ به سوالی درباره انتقاد وی از تصویب قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام گفت: زمانی که حوزه بین‌المللی اقدامی

انجام می‌دهد اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که چرا؟ کاری که انجام می‌دهیم چه معنایی دارد؟ این موردی که شما می‌گویید ما هیچ پاسخ منطقی برای این سوالات نداریم.

وی افزود: کشورهای غربی ـ آلمان، انگلیس و فرانسه ـ می‌گویند که دیگر نمی‌توانند در سکوت عدم همکاری فعال ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را نظاره‌گر باشند اما طی این سال‌ها کارهای مشابهی رخ داده و همه باید بدانند که گام‌هایی ازجمله اتخاد قطعنامه ضدایرانی و یا بیانیه علیه ایران همیشه با پاسخی از سوی ایران همراه خواهد بود. تا به حال در هیچ مرتبه‌ای نیز چنین بیانیه‌ها یا قطعنامه‌هایی به حل‌وفصل مشکلات کنونی هیچ کمکی نکرده است.

اولیانوف ادامه داد: با این حال شرکای غربی و اروپایی ما همین مسیر را ادامه می‌دهد. آمریکایی‌ها به سردی با این ابتکار برخورد کردند در نهایت آن‌ها نیز «به نفع» این قطعنامه رای دادند اما نام خود را در لیست امضاکنندگان درج نکردند.

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین عنوان کرد: به گمانم ایران به طرز مناسبی به این اقدام پاسخ دهد. اینکه چنین قطعنامه‌ای تنها چند روز پس از عزاداری مرگ رئیس‌جمهور و وزیر خارجه آن‌ها صادر شود، انسانی نیست. نویسندگان این قطعنامه از ملاحظات سیاسی و دیپلماتیک برخوردار نبودند و محتوای کلی این قطعنامه نیز نشان‌دهنده دیپلماسی هوشمندانه نیست. ایرانیان قطعا پاسخی ارائه خواهند کرد. این پاسخ نیز متاسفانه منجر به ایجاد مشکلات بیشتر در روابط میان تهران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خواهد شد.

اولیانوف در پاسخ به این سوال که ایرانیان چه پاسخی ممکن است ارائه دهند، گفت: من به جای ایرانیان درخصوص کاری که انجام خواهند داد، گمانه‌زنی نخواهم کرد اما مثالی از گذشته برای شما میزنم. سپتامبر گذشته، ۶۳ کشور غربی، بیانیه‌ای جمعی در پاسخ به اخراج هشت بازرسی فرانسوی و آلمانی از کشور منتشر کردند و از آن‌ها درخواست‌های از جمله از سوی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای بازگرداندن آن‌ها مطرح شده است. شاید ایران این کار را انجام می‌داد اما نویسندگان قطعنامه این مسئله را در متن قطعنامه آوردند و از این خواستند ـ بهتر بگم که ایران را ملزوم دانستند ـ که بازرسان را بازگرداند اما بعد از این کار ایران دیگر تحت هیچ شرایطی چنین کاری را انجام نخواهد داد. بدین شکل نویسندگان قطعنامه تنها مسیر کار کردن بازرسان خود در آژانس اتمی جهت فعالیت در ایران را مسدود کردند.

نماینده روسیه در پاسخ به این سوال در رابطه با اینکه آیا تدابیری در صورت ممانعت ایران از پیروی از مفاد قطعنامه تنظیم شده است، بیان کرد: در بدترین شرایط این مسئله به شورای امنیت سازمان ملل ارجاع داده خواهد اما به گمانم ما و چین اجازه چنین کاری را بدهیم.

اولیانوف در گفت‌وگوی خود تاکید کرد که برجام درحال حاضر همچنان وجود دارد اما در حال اجرایی شدن نیست.

وی اظهار کرد: میزبان فعالیت‌های بازرسی آژامس در ایران همچنان درحال افزایش است. مسئله اصلی این است که پروتکل الحاقی توافق پادمانی درحال اجرایی شدن نیست. این پرتکل فرصت‌هایی را برای بررسی ناگهانی و عمیق ایجاد می‌کرد که درحال حاضر اجرا نمی‌شود. این بار دیگر تقصیر غرب است. در گفت‌وگوهای احیای برجام درخصوص ازسرگیری اجرای این پروتکل توافق‌هایی حاصل شده بود اما این مذاکرات کامل نشدند. اجرایی نشدن پروتکل الحاقی تقصیر غربی‌ها است و نه ایران.

310310

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد اولیانوف: تهران به صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام پاسخ خواهد داد - sangston.ir - سنگ استن با کد تخفبف (hash-6695af8f2f0ef) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .