ون چوانیوان - sangston.ir - سنگ استن | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

ون چوانیوان - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن)

ون چوانیوان - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن).


ون چوانیوان - sangston.ir - سنگ استن ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،نمایندگی

ویدئو آموزشی درباره: ون چوانیوان - sangston.ir - سنگ استن

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( ون چوانیوان - sangston.ir - سنگ استن )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; ون چوانیوان - sangston.ir - سنگ استن مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; ون چوانیوان - sangston.ir - سنگ استن

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

در این مقاله، Wen است.

ون چوان یوان (Chinese: 文传源; 22 ژوئن 1918 1 اکتبر 2019) یک مهندس هوانوردی و اتوماسیون چینی بود. او استاد

و بنیانگذار دانشکده علوم اتوماسیون و مهندسی برق در دانشگاه بیهانگ. او اولین وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین (UAV) چین را در سال 1959 و اولین شبیه ساز پرواز در سال 1983را توسعه داد. به او جایزه پیشرفت علم و فناوری دولتی (در کلاس اول) در سال 1985 اهدا شد.

سنین جوانی و تحصیل[ویرایش]

ون در ۲۲ ژوئن ۱۹۱۸ در شهرستان شینقائو، کاونتیهنان هونان متولد شد. [۱][۲] پدرش، ون بينگن، کشاورز بود. او در سال 1933 به مدرسه ی میانوالی یوی یون در چانگزا و در سال 1936 به مدرسه ی عادی شماره ی یک هونان وارد شد. هنگامی که جنگ دوم چین-جاپون در ژوئیه 1937 آغاز شد، ون و سایر دانش آموزان دبیرستان آموزش نظامی را که توسط رئیس استان ژانگ ژژونگ سازماندهی شده بود دریافت کردند.

پس از آتش سوزی چانگشا در سال 1938 ، ون تلاش کرد تا یک نیروی چریکی را برای مقاومت در برابر تهاجم ژاپن به هونان سازماندهی کند، اما ناموفق بود. او به شمال غربی چین که از اشغال ژاپنی ها آزاد بود نقل مکان کرد و در مؤسسه مهندسی شمال غربی در رشته مهندسی هوانوردی تحصیل کرد.


حرفه[ویرایش]

جمهوری چین[ویرایش]

پس از فارغ التحصیلی در سال 1943، ون به کار در کارخانه هواپیماسازی شماره 4 در گویلین ، تحت نیروی هوایی جمهوری چین منصوب شد. پس از تسلیم ژاپن در سال 1945، ون به هیئت علمی آکادمی نیروی هوایی جمهوری چین در Jianqiao ، Hangzhou پیوست. در سال 1948، در طول جنگ داخلی چین ، ون از آکادمی Jianqiao استعفا داد و به هونان بازگشت. او در فوریه 1949 به حزب کمونیست چین پیوست و به عنوان کمیسر سیاسی در نیروی چریکی کمونیست در هونان خدمت کرد. [۳]

جمهوری خلق اولیه چین[ویرایش]

پس از تأسیس جمهوری خلق چین ، ون در دسامبر 1949 به بخش آموزشی نیروی هوایی ارتش آزادیبخش خلق تازه تأسیس پیوست. او به عنوان مشاور مکانیک خدمت کرد و سه کتاب درسی برای مهندسی هوانوردی نوشت، از جمله ساختار هواپیمای MiG-15 .


ون در جولای 1951 دانشیار دانشگاه شمال چین شد. [۱] هنگامی که دولت کمونیستی آموزش عالی چین را بر اساس مدل شوروی در سال 1952 سازماندهی مجدد کرد، ون به مؤسسه تازه تأسیس هوانوردی و فضانوردی پکن (دانشگاه بی هانگ کنونی) منتقل شد. در Beihang، او دپارتمان تجهیزات هواپیما، پیشین دانشکده علوم اتوماسیون و مهندسی برق را تأسیس کرد و به عنوان رئیس آن خدمت کرد. [۱][۲] او در سال 1962 به استادی کامل رسید. [۱]

در سال 1957، ون و گروهش پیشنهاد ساخت یک وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین (UAV) یا پهپاد را دادند. اگرچه کارشناسان اتحاد جماهیر شوروی در مورد پیشنهاد او تردید داشتند، رئیس جمهور بی هانگ وو گوانگ آن را به نخست وزیر ژو انلای ارائه کرد و او این پروژه را تایید کرد. ون به عنوان طراح اصلی، طراحی پهپاد خود را بر اساس هواپیمای ترابری Nanchang Y-5 قرار داد.[نیازمند منبع]</link>[ نیازمند منبع ] در فوریه 1959، اولین پهپاد چین، با نام پکن شماره 5، اولین پرواز خود را در پکن به پایان رساند. [۳]

انقلاب فرهنگی و بعد از آن حرفه[ویرایش]

هنگامی که انقلاب فرهنگی در سال 1966 آغاز شد، ون مورد آزار و اذیت قرار گرفت و بارها مورد ضرب و شتم و تحقیر قرار گرفت، گاهی اوقات توسط شاگردان خود. اما با شروع مجدد تحصیلات دانشگاهی پس از پایان انقلاب در سال 1355، او شکنجه‌گران سابق خود را بخشید و به تدریس دانشجویانی که او را کتک زده بودند، ادامه داد. [۴]

در سال 1975، ون به عنوان طراح اصلی اولین شبیه ساز پرواز چین منصوب شد. این سیستم برای استفاده در سال 1983 تایید شد و در سال 1985 جایزه دولتی پیشرفت علم و فناوری (کلاس اول) را دریافت کرد در سال 1987، ون مرکز تحقیقات سیستم کنترل پرواز را در بیهانگ تأسیس کرد. [۳] او در سال 1988 انجمن شبیه سازی سیستم چین را تأسیس کرد و به عنوان اولین رئیس آن فعالیت کرد. [۳][۵]

اگرچه به طور اسمی در سال 1988 بازنشسته شد، [۴] تا سال 2003 در دانشگاه بیهانگ تدریس کرد. او بیش از 150000 یوان برای بورسیه تحصیلی به دانشگاه اهدا کرد. در سپتامبر 2018، "جایزه دستاورد Lide Shuren" توسط دانشگاه به او اعطا شد. [۴] ون در 1 اکتبر 2019 در پکن درگذشت. او 101 سال داشت. [۱][۲]


منابع[ویرایش]

  1. ۱٫۰۱٫۱۱٫۲۱٫۳۱٫۴The Beijing News (به چینی (چین)). 3 October 2019 http://www.bjnews.com.cn/news/2019/10/03/632409.html. Retrieved 7 October 2019.{{cite web}}: Missing or empty |title= (help)خطای یادکرد: برچسب <ref> نامعتبر؛ نام «:0» چندین بار با محتوای متفاوت تعریف شده است. (صفحهٔ راهنما را مطالعه کنید.).
  2. ۲٫۰۲٫۱۲٫۲Sciencenet (به چینی (چین)). 3 October 2019 http://news.sciencenet.cn/htmlnews/2019/10/431139.shtm. Retrieved 7 October 2019.{{cite web}}: Missing or empty |title= (help)خطای یادکرد: برچسب <ref> نامعتبر؛ نام «:1» چندین بار با محتوای متفاوت تعریف شده است. (صفحهٔ راهنما را مطالعه کنید.).
  3. ۳٫۰۳٫۱۳٫۲۳٫۳خطای یادکرد: خطای یادکرد:برچسب <ref>‎ غیرمجاز؛ متنی برای یادکردهای با نام Xu2012 وارد نشده است. (صفحهٔ راهنما را مطالعه کنید.).
  4. ۴٫۰۴٫۱۴٫۲Liao Jin 廖瑾 (10 September 2018). The Paper (به چینی (چین)) https://www.thepaper.cn/newsDetail_forward_2424765. Retrieved 7 October 2019.{{cite web}}: Missing or empty |title= (help)
  5. "立德树人成就奖"获得者——文传源. Computer Simulation 计算机仿真 (به چینی (چین)). 36 (1): 487. 2019. ISSN 1006-9348.
نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد ون چوانیوان - sangston.ir - سنگ استن با کد تخفبف (hash-669415d573ded) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " ون چوانیوان - sangston.ir - سنگ استن " .