صادرات میوه به بهانه واردات گوشی اپل - sangston.ir - سنگ استن | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

صادرات میوه به بهانه واردات گوشی اپل - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن)

صادرات میوه به بهانه واردات گوشی اپل - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن).


صادرات میوه به بهانه واردات گوشی اپل - sangston.ir - سنگ استن ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،برترین

ویدئو آموزشی درباره: صادرات میوه به بهانه واردات گوشی اپل - sangston.ir - سنگ استن

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( صادرات میوه به بهانه واردات گوشی اپل - sangston.ir - سنگ استن )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; صادرات میوه به بهانه واردات گوشی اپل - sangston.ir - سنگ استن مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; صادرات میوه به بهانه واردات گوشی اپل - sangston.ir - سنگ استن

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

با وجود تلاش‌های برخی برای واردات آیفون رفرش و ریپک شده و کسب سود از محل بیش‌اظهاری و گران فروشی، شاهد اقدام به صادرات میوه و تره‌بار و محصولات کشاورزی برای

استفاده از رویه واردات از محل صادرات خود هستیم که منجر به افزایش قیمت در داخل شده است.


به گزارش تسنیم، اخیرا سود بازرگانی واردات آیفون به صورت تجاری 96 درصد تعیین شده است. با توجه به اینکه پیش از این مقرر شده بود تا حقوق وردی واردات کالا از طریق رویه مسافری دو برابر رویه تجاری باشد، واردات آیفون از طریق رویه مسافری با احتساب حقوق ورودی و عوارض گمرکی حدود 196 درصد هزینه خواهد داشت.

نکته‌ای که در خصوص واردات آیفون وجود دارد اما بسیار فراتر از حقوق ورودی است که این روزها به آن توجه می‌شود. مسئله اصلی مربوط به رویه وارداتی است که براساس آن آیفون وارد کشور می‌شود. از سال 1401، برخی مدل‌های تلفن‌های همراه بالای 600 دلار براساس رویه واردات از محل صادرات خود وارد کشور می‌شوند.

در این رویه واردات رانتی که به عنوان یک مشوق وارداتی در نظر گرفته شد، تنها برخی صادرکنندگان امکان پیدا کردند تا اقدام به واردات آیفون کنند. براساس گزارش سازمان توسعه تجارت در سال 1402، این رویه منجر به این شد تا برخی واردکنندگان حواله صادراتی خود را در اختیار افراد دیگری قرار دهند که مانند اجاره دادن کارت بازرگانی بود.

عده دیگری از واردکنندگان نیز خود راساً اقدام به واردات آیفون کرده بودند که منجر به واردات آیفون رفرش و ریپک شد. با این وجود از سال گذشته تغییری در روند واردات ایجاد نشده است و با وجود عدم تولید آیفون 13 و مدل‌های قدیمی‌تر و ممنوعیت واردات آیفون 14 و 15 شاهد گسترش واردات آیفون رفرش و ریپک بوده‌ایم.

باید به این موضوع توجه داشت که قیمت آیفون‌های رفرش و ریپک شده بسیار پایین‌تر از قیمت کالای نو است اما کالا به عنوان نو به گمرک اظهار می‌شود و در نهایت به قیمت کالای نو نیز به مصرف کننده نهایی فروخته می‌شود. به این ترتیب واردکننده هم از محل بیش‌اظهاری در گمرک و هم از محل فروش کالای رفرش به جای نو به مصرف‌کننده نهایی منتفع می‌شود و سود کلانی کسب می‌کند.

جهش قیمت کالاهای کشاورزی و میوه برای واردات آیفون فرش

به دلیل جذابیت همین سودهای غیرقانونی برخی اقدام به صادرات میوه و کالاهای کشاورزی کردند تا بتوانند از محل صادرات اقدام به واردات آیفون کنند. این موضوع سبب افزایش صادرات و کمبود کالا در داخل کشور شده است. نتیجه این رویه نیز افزایش قیمت میوه و برخی کالاهای کشاورزی دیگر در داخل کشور بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در گذشته و براساس اعلام مسئولان وزارت صمت، از صادرات لوازم خانگی برای واردات موبایل رفرش استفاده می‌کردند اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که اخیرا وارد بازار محصولات کشاورزی و میوه شده‌اند که صادرات آن ساده‌تر است و همین موضوع بر قیمت این کالاها در داخل کشور اثر گذار بوده است.

با وجود همه این اشکالات همچنان شاهد واردات چند صد میلیون دلاری آیفون رفرش هستیم و به نظر نمی‌رسد مسئولان امر قصدی برای تغییر این رویه چالش برانگیز داشته باشند.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد صادرات میوه به بهانه واردات گوشی اپل - sangston.ir - سنگ استن با کد تخفبف (hash-669febe39a859) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " صادرات میوه به بهانه واردات گوشی اپل - sangston.ir - سنگ استن " .