فسخ بیرانوند غیرقانونی بوده، هم امسال هم پارسال - sangston.ir - سنگ استن | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

فسخ بیرانوند غیرقانونی بوده، هم امسال هم پارسال - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن)

فسخ بیرانوند غیرقانونی بوده، هم امسال هم پارسال - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن).


فسخ بیرانوند غیرقانونی بوده، هم امسال هم پارسال - sangston.ir - سنگ استن ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ارزانترین

ویدئو آموزشی درباره: فسخ بیرانوند غیرقانونی بوده، هم امسال هم پارسال - sangston.ir - سنگ استن

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( فسخ بیرانوند غیرقانونی بوده، هم امسال هم پارسال - sangston.ir - سنگ استن )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; فسخ بیرانوند غیرقانونی بوده، هم امسال هم پارسال - sangston.ir - سنگ استن مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; فسخ بیرانوند غیرقانونی بوده، هم امسال هم پارسال - sangston.ir - سنگ استن

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اولین خبر نقل و انتقالاتی تابستان پرسپولیس، همانند تابستان قبلی ماجرای فسخ یک طرفه قرارداد بیرانوند بود. البته این بار بیرانوند با الحاقیه‌ای که فروردین ماه به

قراردادش اضافه شده فسخ کرد اما رضا درویش معتقد است این کار غیرقانونی بوده چراکه مطالبات این گلر را پرداخت کرده بودند.

درویش در آخرین توضیحات خود گفت: در مفاد آن الحاقیه چیزی ندارد که چه الان باشم و چه سالی دیگر مشکلی پیش بیاید. زمینه الحاقیه از زمانی پیش آمد که سازمان لیگ اعلام کرد مبلغ ۲۰ میلیون اضافه است و باید تصحیح شود. جالب است کسی نمی گوید که آیا مفادی با مشکل مواجه شده که به دردسر بیانجامد چرا که قبل از موعد مبلغ مطالبات پرداخت شده بود.

درویش در تاکید بر غیرقانونی بودن فسخ بیرانوند عنوان کرد: این مهلت که در الحاقیه گذاشتیم هیچ موردی برای فسخ شکل نداده و پرداخت شده بود. آیا فرصت ایجاد شد؟ غیر قانونی فسخ شده و پارسال هم همینطور بوده.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به اینکه این الحاقیه باعث فسخ بیرانوند شده گفت: کمیته تعیین وضعیت باید بگوید این فسخ درست بوده یا نه. ما هیچ بندی از الحاقیه را ناتمام نگذاشتیم. محل اشکال نیست این الحاقیه. همه اصل را کنار گذاشتند و به حاشیه می پردازند. ما بند ۱۵ روزه گذاشتیم اما ۱۲ روزه پرداخت کردیم.

257 251

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد فسخ بیرانوند غیرقانونی بوده، هم امسال هم پارسال - sangston.ir - سنگ استن با کد تخفبف (hash-669405d944a1d) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " فسخ بیرانوند غیرقانونی بوده، هم امسال هم پارسال - sangston.ir - سنگ استن " .