محمد مهاجری خطاب به پزشکیان: بر آن عهد که بستید، هستید؟ /هیچ سهمی به مغازه‌ها و دکه‌های سیاسی واگذار نکنید /دولت شما نباید بوی کهنگی بدهد - sangston.ir - سنگ استن | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

محمد مهاجری خطاب به پزشکیان: بر آن عهد که بستید، هستید؟ /هیچ سهمی به مغازه‌ها و دکه‌های سیاسی واگذار نکنید /دولت شما نباید بوی کهنگی بدهد - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن)

محمد مهاجری خطاب به پزشکیان: بر آن عهد که بستید، هستید؟ /هیچ سهمی به مغازه‌ها و دکه‌های سیاسی واگذار نکنید /دولت شما نباید بوی کهنگی بدهد - sangston.ir - سنگ استن به نقل از (sangston.ir - سنگ استن).


محمد مهاجری خطاب به پزشکیان: بر آن عهد که بستید، هستید؟ /هیچ سهمی به مغازه‌ها و دکه‌های سیاسی واگذار نکنید /دولت شما نباید بوی کهنگی بدهد - sangston.ir - سنگ استن ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،کد تخفیف

ویدئو آموزشی درباره: محمد مهاجری خطاب به پزشکیان: بر آن عهد که بستید، هستید؟ /هیچ سهمی به مغازه‌ها و دکه‌های سیاسی واگذار نکنید /دولت شما نباید بوی کهنگی بدهد - sangston.ir - سنگ استن

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( محمد مهاجری خطاب به پزشکیان: بر آن عهد که بستید، هستید؟ /هیچ سهمی به مغازه‌ها و دکه‌های سیاسی واگذار نکنید /دولت شما نباید بوی کهنگی بدهد - sangston.ir - سنگ استن )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; محمد مهاجری خطاب به پزشکیان: بر آن عهد که بستید، هستید؟ /هیچ سهمی به مغازه‌ها و دکه‌های سیاسی واگذار نکنید /دولت شما نباید بوی کهنگی بدهد - sangston.ir - سنگ استن مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; محمد مهاجری خطاب به پزشکیان: بر آن عهد که بستید، هستید؟ /هیچ سهمی به مغازه‌ها و دکه‌های سیاسی واگذار نکنید /دولت شما نباید بوی کهنگی بدهد - sangston.ir - سنگ استن

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا در کانال تلگرامی خود نوشت:

هنوز نه تنفیذ انجام شده ، نه تحلیف، افراد منتظرالوزاره دارند معاونان خود را در دولت آقای

پزشکیان تعیین می‌کنند!

عده ای هم عضو فلان تشکل و بهمان جبهه سهم خود را از دولت می‌خواهند و حالی‌شان هم نیست که رئیس‌جمهور در آخرین مناظره گفت عضو و وامدار هیچ حزب و تشکیلاتی نیست. حالا دوره افتاده‌اند که حاجی انا شریک!

آقایان روحانی و خاتمی محترمند و خدمات‌شان به ایران قطعا در تاریخ می‌ماند. اگر دولت سوم هرکدام از این دو تشکیل می‌شد موفق‌تر از دولت مرحوم شهید رئیسی و هزاران بار برتر از دولت زنبیل آقای جلیلی بود. با این حال کی گفته افرادی صالح‌تر و کارآمدتر از آن دولت وجود ندارد و باید از رجال آنها استفاده کرد؟

به گمانم دولت پزشکیان نباید بوی کهنگی داشته باشد. مردان باتجربه مشاورانی پرفایده‌اند اما حضورشان در دولت لزوما مفید نیست.

امید می‌رود آقای پزشکیان بر عهدی که با مردم بسته بماند تا دولتی کارآمد تشکیل دهد و هیچ سهمی به مغازه‌ها و دکه‌های سیاسی واگذار نکند.

۲۷۲۱۸

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد محمد مهاجری خطاب به پزشکیان: بر آن عهد که بستید، هستید؟ /هیچ سهمی به مغازه‌ها و دکه‌های سیاسی واگذار نکنید /دولت شما نباید بوی کهنگی بدهد - sangston.ir - سنگ استن با کد تخفبف (hash-669406ef0f26b) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .